Pozostałe Pozostałe

Spektakl baletowy „Oto człowiek”

  • Data rozpoczęcia:
    30 CZERWCA 17:00
  • Data zakończenia:
    30 CZERWCA 20:00

Zapraszamy 30 czerwca 2021 roku w godzinach 17.00 i 18.30 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na spektakl baletowy „Oto człowiek”. Wydarzenie organizowane przez International Dance Academy w Kołobrzegu” w choreografii Karoliny Cichy-Szromnik i wykonaniu uczniów szkoły.

Przedsięwzięcie, jak czytamy w libretto, opowiada o genezie człowieczego losu. Początku, który często sprawia, że tracimy kontakt z miłością pojmowaną taką, jaka jest w rzeczywistości oraz o konsekwencjach tego procesu. Wskazuje również, że to do nas należy decyzja, czy chcemy ten kontakt odnaleźć. „Oto człowiek" jest zatem podróżą w głąb nas samych.

Przed drugim występem zostanie wyświetlony zostanie film projektowy p.t. „Youth, Dance & Video" zrealizowany pod koniec 2020 r. przez International Dance Academy w Kołobrzegu na zaproszenie UNESCO - sekcja tańca CID w Paryżu. Produkcja ta została uznana przez tę organizację za jedną z najbardziej wartościowych pod względem propagowania idei UNESCO, w kategorii Education for All (ang. Edukacja dla wszystkich). Warto zaznaczyć, że film współtworzyły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek" w Kołobrzegu.

Bilety: 10 zł do nabycia w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x