Pozostałe Pozostałe

Spektakl „Księżycowe opowieści”

  • Data rozpoczęcia:
    7 LIPCA 17:00
  • Data zakończenia:
    7 LIPCA 20:00

Zapraszamy w dniu 7 lipca 2021 roku o godzinie 17.00 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na spektakl „Księżycowe opowieści”, który odbędzie się na scenie plenerowej RCK.

Wstęp wolny.

Znany i lubiany przez małych teatromaniaków Wędrowny Teatr Lalek „Małe Mi” zaprasza na pięć pięknych historii, przypowieści, bajek filozoficznych oraz mądrości z różnych stron świata, które Księżyc w czasie swych podróży po świecie wysłuchuje, zbiera i Gwiazdom opowiada.

W spektaklu Księżycowe opowieści zostanie przedstawione pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Jest tu bajka afrykańska, żydowska, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu.

Każda zilustrowana przepiękną scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej, zadaje uniwersalne pytania i jednocześnie w mądry, zabawny, ciepły, przystępny dla najmłodszych widzów sposób odpowiada na nie.

Postacią łączącą wszystkie historie jest Luna, Selene, Sahar, Moon, Czandryma, Miesiąc…tak, tak - nasz Księżyc.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x